Stretnutie sa konalo v peknom, zasneženom prostredí Majsniarového lazu, na chalupe T.O.Buffalo, dňa 10.-12.12.2010.

V piatok sme sadli do Jimmyho auta a vyrazili na chalupu, kde sme prišli, za stáleho padania snehu, okolo 17,00hod.Na chalupe už predvádzali svoje kuchárske umenie, Duňo a Sam. Uvarili výbornú kapustnicu, údené mäsko, a pečený bôčik radšej nebudem spomínať.

Keď prišiel kamarát Džípo, tak hneď sa pridal ku kuchárskej dvojici. My ostatní sme len vychutnávali ich umenie, a veru vedia. Po najedení, sme zobrali, ja a kamarát Miny gitary, a hralo sa, a debatovalo do rána, aj pri Smradkových vtipoch, ktoré sa nikdy ne minú.

V sobotu ráno nás všetkých veľmi zarmútila správa, o odchode kamaráta Iča, na nebeský vander, ktorého sme čakali, že príde v sobotu. Život je taký, a pripravuje aj takéto chvíle. Bola to pre nás ťažká rana, lebo Iča mal každý rád, pre jeho povahu a dobré srdce. Navždy zostane v našich srdciach pevne vsadený. Po raňajkách/niektorí nespali, Lobo, Drobec/, sa zopár kamarátov rozhodlo pre malú prechádzku na chalupu T.O.Zubor-Bobor, zatiaľ čo kuchári pripravovali slávnostný obed. Vyprážaný rezeň a zemiakový šalát, boli veľmi chutné, kuchári skrátka vedia.

Do večera sa podávali klobásky a vínko tieklo potokom. O zábavu sa postarali, Miny, Leo, Smradko, Lobo atď. Ráno v nedeľu konečne zobral do ruky gitaru Erik Buffalo, a zahral krásne staré skladby, ktorými nám spríjemnil čakanie na traktor, ktorý musel prehrabať cestu z dediny, lebo napadlo asi 40 cm snehu. Po príjazde traktora, sme sa rozlúčili a popriali si šťastnú cestu domov a možno o rok Ahoj.

Zúčastnili sa: Koco, Drobec, Leo, Soňa, Jimmy, Apa Jimmy, Palík, Mirík, Feri, Renča, Miny, Lobo, Bubin, Sam, Džípo, Janka, Šesták, Duňo, Láďo, Čížo, Smradko, Mao, Erik Buffalo, ak som niekoho vynechal – prepáč!

Ahoj

text Drobec, foto Džípo