XIX. Trampský bál

bal na fb

XIX. bál

XVIII. Trampský bál

trampbal 2015 plagat-page-001

 

 

XVII. Trampský bál

zvadlo

 

XVI. Trampský bál

tb 2013

Foto Kamaátka Tarantula

Trampbál 2013 T.O.Spálený Vrch

 

 

XV. Trampský bál

pozvanky

Je to už 15. rokov, čo naša osada poriada Trampský bál. 15-tý Trampský bál sa konal 3.3.2012 za účasti 310 ľudí. Pripravený program bol odmenou pre všetkých zúčastnených ,sútaže, dražba, tombola v ktorej prvá cena bolo auto Rower. Čerešničkou na torte bol skoro 2-hodinový koncert skupiny Rangers- Plavci ktorí rozpútali super atmosféru, pri ktorej spievala takmer celá sála.Ich pesničky si pamätá asi každý. Ako každý rok sa zbierali peniaze do krabice, z ktorej výťažok 200 € putoval do Detského domova na ul. Štefana Závodníka 494/24 v Prievidzi.

Do tanca hrala a spieval skupina Amulet.

Odmenou nám usporiadateľom bola dobrá nálada hostí.

Za T.O. Spálený Vrch  Frekl.

Country bál 2012

Trampbál 2012 T.O.Spálený Vrch

 

 

XIV-Trampský bál

tb_2011

Trampi z TO. Spáleny Vrch pod vedením sherifa Frekla a jeho osadníkmi Pampúch ,Žralok ,Janči ,Brucho,Traktor,Krko,Čučo,Fiťo a Dali usporiadali trampský bál užpo štrnásty krát dňa 26.2.2011 .Tento každoročný bál zahájili piesňou od Daviho “Dobrý večer” a vlajkou .Po minúte ticha za kamarátov a kamarátky ktorí sa už nemôžu zúčastniť podobných akcii nastal uvítací príhovor ,ktorý predniesol Frekl .Príhovor uzavrel silným výkrikom “ahooooj”! Počet zúčastnených hostí bolo Cca 285 ľudí .Do tanečných krokov nám zahrala kapela Amulet a ako hosť si s nimi zahral aj ml.Hrča .Freklove komentátorské umenie a dobrého zabávača počas celého večera si zaslúži bezhraničný obdiv .Samozrejme že nechýbali ani súťaže o pekné ceny a tombola .Tanečné kroky country tancov nám predviedla detská tanečná skupina TENNESSEE pod vedením Johna a jeho manželky Lenky z TO.Javorinka .Tento rok nás navštívila aj regionálna televízia kde urobili rozhovor z Freklom a Džamilom .Jasnačka že ako každoročne ani tento rok nevynechali zbierku pre deti a dražbu na trička ktoré tiež eura poputovali do zbierky .Spáleňakom patrí veľké uznanie za skvelú zábavu .Taktiež uznanie a poďakovanie patrí aj sponzorom ktorí pomohli uskutočniť túto zábavu svojou finančnou čiastkou .Nálada nikomu nechýbala a tak to má byť .Túto country zábavu uzavrel kamarát Čifo svojou piesňou ktorá zaznela ako posledná .Na záver len toľko že Spáleňaci vedia a pridajú !

TS.Tarantula

Foto kamarát Berby

Trampbál 2011 T.O. Spálený Vrch

 

 

XIII-Trampský bál

Trampská osada T.O. Spálený Vrch vás pozýva 20.03.2010  na XIII Trampský bál na hotel Magura (Koniareň) Prievidza.

xiii pozvanka

Tento každoročný Trampský bál ,ktorý usporiadal TO. Spálený Vrch sa konal už po trinásty krát 20.3.2010 na Hoteli Magura (v koniarni) .Účasť trampov bola veľká Po zahájení a odohraní piesne od Davyho (Dobrý Večer) a vlajky nám pripravili kamaráti bohatý program po celý večer .Spestrili nám zábavu súťažami a detským tanečným súborom .Deti nám zatancovali country tance čo boli naozaj úžasne .Robila sa aj zbierka pre tieto milé detičky ,ktoré nám tak pekne zatancovali .Po polnoci žrebovali tombolu a niektorí trampi si odniesli pekné ceny domov .Urobila sa aj dražba na trička a taktiež poputovali eura na podobné účely .Kapela nám hrala do nálady až do skorého rána .Čo k tomu viac dodať iba toľko aby ešte dlhé roky nám Spáleňaci robievali takéto skvelé trampské báli .Spáleňaci vedia a pridajú !!!

Ahooooj TS. Tarantulka .

 

 

XII-Trampský bál

xii tramp bal